Projektowanie

 

Projekty inne niż wszystkie

Zespół specjalistów pracujacy specjalnie pod twe dyktando -  zaprojektuje dom który będzie stowrzony niczym najlepszy garnitur znanych projektantów mody każdy cm2  będzie Twój niesamowicie przemyśłany. 

 

Niespotykanie Piękny, Niesamowicie dobrze skonstruowany 

Lata doświadczenia procentują w budowie monumentalnych, zapierających dech w piersiach domach. 

 

Nie podążaj za tłumem, Twórz trendy !

Dostęp do materiałów najwyższej jakośći powoduje tworzenie najnowszych trendów - przez nas. Nikt nie lubi stać w kolejce i podążać za terndami, dlatego wyznacz je sam dla innych by to oni patrzyli na twój dom z oczyma podziwu.

Projekty pełne uroku

Nasze autorkie projekty dopracowaliśmy w każdym detalu pod kątem maksymalnej wygody, tworząc nową klasę domów przyszłości, które można idealnie dopasować do siebie. Bo im lepiej czujesz się w swoim domu tym skuteczniejszy jesteś we wszystkim co robisz - Wiemy o tym. Teraz naprawdę poczujesz wygodę. 

Magicznie Zaawansowane

Żyj w domu który ma najnowsze technologie takie jak panele fotowoltaiczne, rekuperacja, smart home i wiele innych pomocnych w życiu technologii.

Rafał Mazur

Architekt

515 077 907

R.MAZUR@DOMYAWANGARDOWE.PL

Krzysztof Jakubiec

Asystent klienta

608 587 763

K.JAKUBIEC@DOMYAWANGARDOWE.PL

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest SPOMET z siedzibą Wypoczynkowa 98, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.(C)2022 - DOMYAWANGARDOWE.PL - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko